Jak kupić ?

Zakupów można dokonać na kilka sposobów:


  1. Zamawiając MILITEC-1 z dostawą za pośrednictwem Poczty Polskiej za pobraniem. Kupujący przy zakupie do dwóch sztuk ponosi koszty wysyłki i pobrania. Przy zakupie powyżej dwóch sztuk kupujący płaci tylko za towar.
  2. Zamawiając MILITEC-1 z dostawą za pośrednictwem Poczty Polskiej dokonując przedpłaty na konto bankowe. Przy zakupie do dwóch sztuk kupujący pokrywa koszty wysyłki. Powyżej dwóch sztuk płaci tylko za towar. Wpłaty należy dokonać po otrzymaniu zwrotnie wiadomości z wyceną zakupu. Przesyłka wysyłana jest po zaksięgowaniu wpłaty.
  3. Osobiście w w siedzibie firmy .
  4. W sieci detalicznej oraz wyspecjalizowanych serwisach.
Cena MILITEC-1 wynosi 64,00 zł brutto za opakowanie 250 ml. Koszty wysyłki naliczane są zgodnie ze stawkami Poczty Polskiej obowiązującymi w dniu wysyłki. Koszty wysyłki zawarte są w ostatecznej cenie towaru.

Prosimy składać zamówienia drogą e-mail podając zamawianą ilość, formę dostawy (pkt.1 i 2), oraz adres wysyłki. W przypadku zakupu na fakturę prosimy o podanie dokładnych danych.

ZMIENIŁO SIĘ OPAKOWANIESamochód

Tego co w środku zmienić sie nie da. Oryginał jest tylko jeden.
Można tylko coś dodać i podobnie nazwać.więcej

Zaufało nam już wielu
Prowadzimy sprzedaż MILITEC-1 na polskim rynku już od wielu lat. Zaufało nam wiele osób i wiele po "przygodzie" z innymi środkami powróciło do nas
więcej...